O mnie

images1 Najprościej. Jestem osieroconą mamą. Tak, takie mamy, tacy rodzice istnieją, mimo że wielu z nas nie zdaje sobie z tego sprawy. Sama też tego nie wiedziałam, do momentu, aż sama… cóż. Straciłam dziecko. Kacper, mój Okruszek… urodził się martwy 16 kwietnia 2013r. o godz. 10:05. To był 24 tydzień  ciąży. Ważył 670g i mierzył 29cm… W tamtym momencie, w tej ciszy na sali porodowej… po prostu umarłam razem z nim. 

DSC_0006Po ponad roku Niebo ponownie się do nas uśmiechnęło i znów zostałam mamą. Tym razem żywego, zdrowego, silnego, pięknego dziecka. Wymarzonego. Wymodlonego. Nikodem, nasz Tuptuś, przyszedł na świat 25.06.2014r. o godz. 07:21. Ważył 3480g i mierzył 55cm. Każdego dnia dziękuję Bogu, że pozwolił mi doświadczyć tego cudu. W chwili obecnej synek skończył pół roku i dostarcza nam wielu niesamowitych momentów.

2 comments on “O mnie

  1. Dziękuję Ci za ten blog. Za to, że daje nadzieję takim osieroconym rodzicom. Ja też oglądałam ten odcinek Chirurgów o którym piszesz, przepłakałam go będąc jeszcze w idealnej ciąży – 26 tydzień. 4 dni później mój świat się zawalił, serduszko mojej córeczki przestało bić, na razie nie znamy przyczyny i może nigdy się tego nie dowiemy, tak jak nikt nam nie odpowie na pytanie dlaczego? Za kilka dni minie 2 miesiące od porodu, to wszystko jeszcze takie świeże. Ale koniec smutków w końcu to blog Nikosia, a z niego już całkiem spory kawał cudownego chłopca. Cieszę się, że Tobie się udało, a opisując swoją historię dałaś nam nadzieję, nadzieję na żywe dziecko, jak to okrutnie brzmi dla kogoś kto nie ma zielonego pojęcia przez co musiałyśmy przejść i z czym będziemy się zmagać już do końca. Pozdrawiam cieplutko

    1. Cieszę się, że choć trochę mogę pomóc. Nigdy nie wiadomo co przyniesie życie. I tak jak piszesz – „nadzieja na żywe dziecko” – trzeba przez to przejść by móc zrozumieć. Pozdrawiam również i życzę Wam dużo siły. Dużo cierpliwości, a takie sprzyjającego czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *